پرسش های متداول

بیار هیچ گونه مبلغی بابت حق عضویت از شما دریافت نخواهد کرد. شما بابت هر سفارشی که از طریق بیار دریافت می‌کنید تنها 1.9 درصد به عنوان کارمزد به سرویس بیار پرداخت می‌نمایید.

فروشگاه‌های عضو بیار می‌بایست هر روز هفته از ساعت 8:30 صبح الی 10 شب آماده سرویس‌دهی به مشتریان باشند. چنانچه فروشگاه در روز یا ساعت خاصی امکان ارائه سرویس به مشتریان را دارا نباشد، می‌بایست موضوع را حداقل از یک روز قبل به اطلاع شرکت برساند.

محدوده سرویس‌دهی توسط خود فروشگاه و با در نظر گرفتن توانایی ایشان در تحویل به موقع سفارشات تعیین می‌شود.

فروشگاه می‌بایست سفارشات دریافتی از بیار را در اسرع وقت (حداکثر ظرف مدت 30 دقیقه) به مشتری تحویل نماید.

در حال حاضر بیار تنها سفارشات بیش از 15000 تومان را از مشتریان می‌پذیرد.

در صورتی که پرداخت آنلاین باشد، مبلغ سفارش از طرف شرکت به حساب فروشگاه واریز می‌شود و چنانچه پرداخت نقدی باشد، مبلغ سفارش در زمان تحویل، توسط پیک فروشگاه از مشتری دریافت می‌شود.

تسویه حساب شرکت با فروشگاه به صورت روزانه انجام می‌‌گیرد.

لطفا روی این لینک کلیک کرده، اطلاعات فروشگاه خود را درج کنید و سپس بر روی دکمه ثبت درخواست کلیک کنید. تیم ارزیابی بیار ظرف مدت یک هفته درخواست شما را بررسی و نتیجه را به شما اطلاع خواهند داد.

فرآیند ثبت درخواست همکاری با بیار بسیار ساده و تنها نیازمند ثبت نام و آدرس فروشگاه و فروشنده و وارد کردن یک شماره تلفن همراه در این فرم است.

لطفا با شماره88179178-021 تماس بگیرید تا شماره پیگیری برای شما پیامک شود.

پس از دریافت درخواست شما برای همکاری، تیم ارزیابی بیار اطلاعات شما را بررسی و نتیجه را ظرف مدت حداکثر یک هفته به اطلاع شما خواهد رساند.